15і я не опоганила моє ім’я, ані ім’я мого батька в землі мого полону. Одиначкою я є в мого батька, і немає в нього сина, який його успадкує, ані близького брата, ані немає в нього сина, щоб я себе зберегла йому за жінку. Вже померли мені семеро. Навіщо мені жити? І якщо Ти не вважаєш за доцільне вбити мене, прикажи поглянути на мене і помилувати мене, і щоби більше я не почула погорди.