Ваш браузер застарів. Якщо Євангельське мовлення Bibleserver працює дуже повільно, будь ласка, оновіть свій браузер.

Увійдіть
… і використовуйте всі функції!

  • Читати1. Mose 3
  • Примітки
  • Теги
  • Вподобань
  • Історія
  • Словники
  • План читання
  • Графіка
  • Відео
  • теми
  • Пожертвувати
  • Блог
  • Розсилка новин
  • Партнер
  • Допомога
  • Контакт
  • Навик Alexa
  • Для веб-майстрів
  • Політика конфіденційності
  • Загальний регламент захисту даних (GDPR)
  • Відбиток
  • Language: українська
© 2025 ERF
Зареєструватися безкоштовно

2 Коринтян 10

Українська Біблія LXX УБТ

від Ukrainian Bible Society

Відповідь на звинувачення

1 Тож я, Павло, сам закликаю вас лагідністю і покірністю Христа, — я, який«покірний, коли присутній» між вами, «а коли відсутній — відважний» стосовно вас. (Мт 11:29; 2Кор 10:10; Гал 5:2) 2 Тож прошу: коли я прийду, то щоб мені не довелося вдатися до сміливості, яку розраховую рішуче виявити щодо деяких, котрі вважають, що ми чинимо по-тілесному. (1Кор 4:21; 2Кор 1:17; 2Кор 10:11) 3 Але, перебуваючи в тілі, ми не по-тілесному воюємо! (Гал 2:20) 4 Бо зброя нашої боротьби не тілесна, а сильна завдяки Богові, щоби знищити твердині; ми руйнуємо задуми (Рим 13:12; 2Кор 10:8; 2Кор 13:10) 5 та всяку гордість, що повстає проти Божого пізнання; ми підпорядковуємо кожний задум на послух Христові; (Рим 16:26) 6 ми готові відплатити за будь-який непослух, коли сповниться ваш послух. (2Кор 2:9) 7 Ви дивитеся на обличчя. Коли хто переконаний, що він належить Христові, тоді нехай сам врахує ось що: як він, так і ми — Христові. (1Кор 1:12) 8 Якби ж я значно більше хвалився нашою владою, яку дав [нам] Господь для вашого збудування, а не для руйнування, то не був би засоромлений. (1Кор 5:4; 2Кор 10:4; 2Кор 11:16; 2Кор 12:6; 2Кор 12:19; 2Кор 13:10) 9 Втім, хай вам не здається, ніби я хочу залякати вас посланнями. (2Пет 3:16) 10 Адже мої послання, кажуть, «вагомі та сильні», а коли я«особисто присутній, — то немічний», і мова моя жалюгідна. (1Кор 2:3; 2Кор 10:1; 2Кор 11:6) 11 Та нехай знає такий, що які ми на словах у посланнях, коли відсутні, такі ми й на ділі, коли присутні. (2Кор 10:2; 2Кор 12:20; 2Кор 13:2; 2Кор 13:10) 

Боже мірило

12 Не сміємо судити чи рівняти себе до інших, які вихваляють самі себе; але ті, котрі самі себе міряють по собі та порівнюють себе із собою, не є розумними. (2Кор 5:12) 13 Ми ж не будемо безмірно хвалитися, але згідно з мірою еталона, що його дав нам Бог як міру, яку застосовуємо і до вас. (Рим 12:3; 2Кор 10:15; Гал 2:9) 14 Тож не сягаємо занадто, наче ми не досягли вас: адже ми досягли вас Євангелієм Христа! 15 Надмірно не хвалимося чужою працею, а маємо надію, що коли у вас зросте ваша віра, ми надміру звеличимося, згідно з нашим взірцем, (Рим 15:20; 2Кор 10:13) 16 щоби звіщати Євангеліє далеко за вашими околицями, а не хвалитися готовим на чужому полі. (Дії 19:21; Рим 15:23) 17 Хто ж хвалиться, нехай хвалиться в Господі. (1Кор 1:31) 18 Бо досвідчений не той, хто сам себе ставить, а той, кого ставить Господь. (Рим 14:8; 2Кор 5:12) 

© 2011, Українське Біблійне Товариство (Ukrainian Bible Society)

2 Коринтян 10

Новий Переклад Українською

від Biblica

Павло захищає своє служіння

1 Я, Павло, особисто закликаю вас із лагідністю і добротою Христа, – я, той хто«покірний, коли присутній» між вами, «а коли відсутній, то сміливий» стосовно вас. 2 Прошу вас: коли я прийду, не змушуйте мене вдаватися до сміливості, яку я рішуче розраховую проявити щодо тих, хто вважає, що ми живемо по-тілесному. 3 Адже, живучи в тілі, воюємо не по-тілесному. 4 І зброя нашої боротьби не тілесна, а сильна Богом для руйнування фортець. Ми руйнуємо задуми 5 та кожну зарозумілість[1], яка противиться пізнанню Бога, а також беремо в полон кожну думку на послух Христу. 6 І ми готові покарати будь-яку непокору, як тільки ваш послух стане довершеним. 7 Ви дивитеся на зовнішність. Але коли хтось впевнений, що він належить Христу, то нехай візьме до уваги, що ми, як і він, Христові. 8 І навіть якщо я ще більше вихваляюся нашою владою, яку нам дав Господь для вашого збудування, а не для руйнування, то я за це не буду осоромлений. 9 Хай вам не здається, що я хочу залякати вас своїми листами. 10 Адже дехто каже: «Його листи вагомі та сильні, але коли приходить особисто, то він слабкий і слова його незначні». 11 Така людина нехай врахує те, що якими ми є на слові в листах, коли відсутні, такими ж є і на ділі, коли присутні. 12 Ми не сміємо судити або прирівнювати себе до тих, що самі себе рекомендують. Вони, вимірюючи себе собою та порівнюючи себе із собою, не є розумними. 13 Ми ж не будемо хвалитися безмірно, а лише в межах служіння, яке нам визначив Бог, щоб досягнути й вас. 14 Бо ми не виходимо за ці межі, ніби не досягнули вас, адже ми досягнули і вас Доброю Звісткою Христа. 15 Ми не хвалимося надмірно чужою працею, а сподіваємося, що, у міру того, як ваша віра зростатиме, зростатимуть і межі нашого служіння серед вас, 16 щоби звіщати Добру Звістку поза вашими околицями, а не хвалитися зробленим на чужому полі. 17 «А хто вихваляється, нехай вихваляється в Господі»[2]. 18 Адже схвалений не той, хто сам себе рекомендує, а той, кого рекомендує Господь. 

New Ukrainian Translation TM, New Testament and Psalms
Copyright © 2022 by Biblica, Inc.
Used with permission. All rights reserved worldwide.

“Biblica”, “International Bible Society” and the Biblica Logo are trademarks registered in the United States Patent and Trademark Office by Biblica, Inc. Used with permission.